DEĞERLİ ARKADAŞLARIM

Yazılarıma http://www.duyguevi.com adresinde ..kendi sitemde devam ediyorum..

 

Saygılarımla.

 

 
Bugün rüzgarla birlikte savrulan yağmurda üşüdüm
Yokluğun kadar üşütmesede… Bahar gibi gönlüm, arada bir ayaz vursada.Umut tohumları savurdum yeryüzüne, adı umut olmalıydı gelecek hayatımın …Arada ben istemesemde ağlıyor gözlerim..Sonra gözyaşlarımı bulamıyorum..hepsini içine akıtıyor bu hayat..Hayat…hayat..Ne güzel dize getiriyor insanları…Hepsine türlü çeşit maskeler vermiş. Kimin de gülen yüz..Kiminde ağlayan göz…kiminde anlamını bile bilmediği bir tebessüm..Bana da hani sen seversin der gibi hüzün yüklü olanı getirmiş..en çok da gözlerime yerleştirmiş hüznü..O da biliyor çok özledim.

images (1)

 
..
 
 
 
 
 
 
 
 
Bazen bir hüzün düşer yüreğime, biraz sonbahara biraz da kışa bağlarım….bilirim aslında ne zamanın suçu var yokluğunda, nede mevsimlerin..en çok da kızdığım mesafeler işte……Hani onlar uzak tutar ya seni benden..Bulurum kendimce bir bahane yine hüzünlenirim işte… bayan-avatarlar-siyah-beyaz-202.
 
..
 
 
 
 
 
 
 
 
Sonbahar değmiş yüreğime………….
Sensizlik hiç bu kadar üşütmemişti…………..

75ef4cc1d1168f59dff36e9559407a4a

 
..
 
 
 
 
 
 
 
 
Öyle bir sarıldı ki kelimeler dilime..Gidişine ”SUS’ koydu…Sadece Sen(izdim) yoktun.

sadhjav9

 
..
 
 
 
 
 
 
 
 
Hayat iki kişiliktir..Sen gidince kalmıyor.

image00001ag

 
..
 
 
 
 
 
 
 
 
Gidiyorsun ya!!!!!!!… Giderken neleri götürüyorsun bir bilsen.. Gülen yüzümü.. Kokumu…. Umudumu.. Nefesimi… Yüreğimi…. Ne kaldı geriye.. Hiç bir şey…

womancrying1

 
..
 
 
 
 
 
 
 
 
Bazen bir duanın içinde buluyorum kendimi…Herkesin imrenerek baktığı… Önce yüreğinde…. Sonra dilinde… En sonunda da bana nasip et … Deyişinde .. Ellerinde ki gözyaşlarında kalıyorum. Yüreğine sağlık sevdiceğim.

67749530-74ae-4420-866b-65861be4a076

 
..
 
 
 
 
 
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !